Här nedan ser ni samtliga atleter i varje disciplin, divison, ålderskategori samt vilken studio de tävlande representerar.

AERIAL POLE
Amatör
Senior Dam 18+
1Agnes BjärkseWest Coast Pole & Dance Studio

Kima Shams - avhopp
POLE SPORT
Amatör
Master 40+ Dam
1Dusica Kitonjic The Studio - Pole & aerial Gävle
Pre-Novis
1Helena Vera LagerbäckStudio DQ
Senior 18+ Dam
1Edith WirtanenFLOWPole
2Cornelia Blixt FLOWPole
3Beatrice ToiaAdore Pole Fitness
4Olga PolchlopekFLOWPole
5Erica HjelmFLOWPole
6Malin ÖdlundWest Coast Pole & dance Studio
Senior 30+ Dam
1Isabella AhlinFLOWPole

Sarha Högstedt - Avhopp
2Jessica JohanssonFLOWPole
3Märta AhlénFLOWPole
4Emilia Alexandrie ValoStudio DQ
Senior 30+ Herr
1Manuel Bojén - Avhopp
Professionell
Senior 18+ Dam
1Emma GabrielssonStudio DQ
2Maja Plars FLOWPole
3Sara BobergFLOWPole
4Beatrice RangfeldtBrass Monkeys Pole Fitness

Sandra Omidvar - Avhopp
5Sofie BlomströmÖrebro pole - & akrosällskap
6Jenny gehrke Örebro pole - & akrosällskap
Senior 18+ Herr
1Niil Öhlin - Avhopp
Senior 30+ Dam
1Tove HallenstålFLOWPole
2Sabina IrvinBrass Monkeys Pole Fitness

Ilaria Marotta - avhopp
3Susanne NilssonUppsala Pole & Aerials
4Emma HiljegrenStudio DQ
5Evelina NilssonFLOWPole
Senior Dubbel 
1Emma Söderblom & Linnea WallinderFLOWPole
Elit
Master 40+ Dam
1Evelina Kaarme Uppsala Danscenter
Senior 18+ Dam
1Danielle YdstålÖrebro pole - & akrosällskap
2Caroline Svahn FLOWPole
3Majali Iderström PankinahoBrass Monkeys Pole Fitness
Senior 30+ Dam
1Christel WallinÖrebro pole- & akrosällskap
Senior Dubbel
1Emma Ring & Sofia NavasFLOWPole
POLE SPORT - OPEN
Elit
Master 60+ Dam1Svetlana TsyroNorway
ARTISTISK POLE
Amatör
Masters 40+ 
1Elizabeth Ahlen SPFB
2Jarl MobergStudio DQ
3Magdalena WargockaStudio DQ
4Carina HolmströmVida pole
Senior Dam
1Isabelle ForslundSTHLM pole
2Johanna Stalke Adore Pole Fitness
3Emma BergqvistStudio DQ
4Matilda PelcmanSTHLM pole
5Ronja stenqvist Adore Pole Fitness
6Gina ForsbergÖvik poledance
7Camilla Östergren
FLOWPole

Anastasia Pelykh - Avhopp
Senior Herr
1Joel BergströmAdore Pole Fitness
2Eric BränfeldtAdore pole fitness
Dubbel 18+
1Helena Hultborn & Carina HolmströmVida pole
Semi-Professionell
Dubbel 18+
1Mathilda Sundberg & Maja PlarsFLOWPole
2Martina Berg & Linnea LiljaStudio DQ
3Jessica Ljungström & Cecilia HammargrenAdore Pole fitness
4Sabina Staack Israelsson & Sofia WestinFLOWPole
Masters 40+ 
1Silvia BengtssonHöörs Danscenter
2Susanne GrönborgSPFB
3Katariina EdlingNyköpings Danscenter
Senior Dam
1Agnes HildénStudio DQ
2Michelle RickardssonNorth Pole Studio
3Kerstin DihlénFLOWPole
4Beatrice Forsberg Övik Poledance
5Alexandra Spännar BrusUppsala Pole & Aerials
6Kajsa Berggren Övik poledance
7Kaiva LandrateNorth Pole Studio
8Brigita FarkasAdore pole fitness
9Angelica NordinWest Coast Pole & Dance Studio
10Evelina AnderssonThe Studio - Pole & aerial Gävle
11Julia JohanssonFLOWPole
12Josephine SiiraWest Coast Pole & Dance Studio
13Sandra OlssonStudio DQ

Kim Nordlund - Avhopp
14Mirelle FilipssonIVY Studio
15Hanna Christensson FLOWPole
16Maja CardevikMilkshake Dance Studio
17Sofia Stålhammar Adore pole fitness
Professionell
Dubbel 18+ 
1Zofie Strååt & Malin ErikssonUppsala Danscenter
2Madeleine Berner & Emma GabrielssonStudio DQ
Junior 
1Felicia EdvardssonFLOWPole
Masters 40+ 
1Tess Loewinski Adore Pole Fitness
2Maria WidmarkStudio DQ
3Catarina OdénSPFB
Senior Dam
1Camilla KihlströmSTHLM Pole
2Fanny Jannerlid-SöderbergUppsala Danscenter
3Michaela BonnerupUppsala Danscenter
4Lalita CihradzeWest Coast Pole & Dance Studio

Clara Collman - avhopp
AERIAL HOOP
Amatör
Senior Dubbel
1Jeanette Klockar & Wanda Patricia Sanchez RuizTML Crossfit
2Marle Kraft & Sarah Schnabellehner SPFB
Senior Dam 18+
1Sara OrmeusUppsala Pole & Aerials
2Tao Ka WaiStudio DQ
Professionell
Senior Dubbel
1Saga Silow & Isa HeldeniusAERY
Senior Dam 18+
1Martina JunvikNova Pole
2Verena Fenkl
Uppsala Pole & Aerials

Louise Söderlund - Avhopp
Elit
Senior Dubbel
1Nathalie Persson Bodén & Filippa KjaerboeNova Pole
2Michaela Smeds & Alexandra Spännar BrusUppsala Pole & Aerials
Masters 40+ Dam
1Therese BergeWest Coast Pole & Dance Studio
Senior Dam 18+
1Katja Samsonova West Coast Pole & Dance Studio

Manda Rydman - Avhopp

ARTISTISK HOOP
Amatör
Senior Dam
1Emma FribergAdore Pole Fitness
2Hedvig Ernrup-SundquistAdore Pole Fitness
3Johanna LöfstrandStudio DQ
Semi-Professionell
Senior Dam
1Pamela SvenssonUppsala Danscenter
Professionell
Masters 40+ 
1Hanna LinnèStudio DQ
Senior Dam
1Manda Rydman North Pole Studio
2Madelene LagerbäckStudio DQ

Katja Samsonova - Avhopp

ULTRA POLE
SemifinalerDam 16+
Battle 1Jenny Gehrke Örebro pole- & akrosällskap
Elin HedqvistÖrebro pole- & akrosällskap
Battle 2Christel WallinÖrebro pole- & akrosällskap

Sofie BlomströmÖrebro pole- & akrosällskap
Battle 3Danielle YdstålÖrebro pole- & akrosällskap

Hilda FredrikssonÖrebro pole- & akrosällskap